Головна > Текстові публікації > Міжнародна діяльність > Парламентська асамблея ЄВРОНЕСТ > Діяльність

Угода про асоціацію

01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Засідання Комітету щодо питання стану підготовки, затвердження та представлення на Першій...

31 Фото

Спеціальне засідання Комітету, присвячене розгляду Проекту Закону «Про ратифікацію Рамкової...

18 Фото

Виїзне засідання Комітету 16 квітня 2024 року у місті Чернівці

38 Фото

09 грудня 2019, 15:30

Восьма пленарна сесія ПА ЄВРОНЕСТ

 

8 грудня ц.р. у м. Тбілісі (Грузія) розпочала роботу Восьма  пленарна сесія ПА ЄВРОНЕСТ, яка триватиме до 10 грудня ц.р.

Постійна делегація Верховної Ради України представлена 10 народними депутатами України на чолі з Главою Постійної делегації, Спів-президентом ПА ЄВРОНЕСТ І. Крульком. До складу делегації увійшли заступники Глави Постійної делегації П.Мельник, С.Федина та члени делегації В. Ар’єв, О.Руденко, Р. Лозинський, Н.Королевська, Д.Любота, С.Юраш. До роботи української делегації долучилась Голова Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом І. Климпуш-Цинцадзе.

 В рамках першого робочого дня відбулись засідання чотирьох Постійних комітетів, Робочих груп з питань Білорусі та з питань Угоди про асоціацію, зустрічі у форматі «політичних родин», а також двосторонні зустрічі Глави Постійної делегації І.Крулька з Головою Парламенту Грузії А.Талаквадзе та Головою Комітету Парламенту Грузії з питань європейської інтеграції Д.Сонгулашвілі. Зі своїм грузинським колегою Д.Сонгулашвілі зустрілася також Голова Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом І. Климпуш-Цинцадзе. Сторони підтвердили готовність продовжувати міжпарламентську співпрацю, також йшлося про спільне просування стратегії щодо диференціації підходів до країн з Угодами про асоціацію в межах Східного партнерства. Окрім цього, співрозмовники домовилися разом протидіяти зовнішній загрозі, яку для обох держав становить РФ.

9-10 грудня делегація продовжує роботу в форматі пленарних засідань.