Головна > Текстові публікації > Міжнародна діяльність > Парламентський комітет асоціації > Про ПКА

Угода про асоціацію

01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

15-те засідання Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС

19 Фото

Виїздне засідання Комітету 5-6 травня 2023 року

41 Фото

Робочі зустрічі в Італії складі міжпарламентської мережі United for Ukraine

4 Фото

30 квітня 2015, 10:38

Про Парламентський комітет асоціації

Парламентський комітет асоціації є форумом для членів Верховної Ради України і Європейського Парламенту для проведення засідань та обміну думками. До складу Парламентського комітету асоціації входять члени Верховної Ради України та Європейського Парламенту.

Парламентський комітет асоціації має право запитувати у Ради асоціації інформацію стосовно виконання Угоди про асоціацію та надавати їй свої рекомендації.

24-25 лютого 2015 р. у м. Брюссель відбулося перше засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС. На засіданні обговорено стан відносин між Україною та ЄС, а також загальну безпекову та політичну ситуацію в Україні. За підсумками засідання схвалено Заключну заяву та Рекомендації.

Передбачено, що Комітет асоціації та Парламентський комітет асоціації здійснюватимуть регулярні контакти з представниками Платформи громадянського суспільства з метою отримання їхньої думки щодо досягнення цілей цієї Угоди про асоціацію.