Головна > Текстові публікації

Угода про асоціацію

01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Члени Комітету з питань інтеграції України до ЄС зустрілися з делегацією МЗС Швеції

21 Фото

Зустріч членів Комітету та представники інших комітетів Верховної Ради з пані Послом ЄС в...

6 Фото

Комітет з питань інтеграції України до ЄС провів дискусію «Гендерна рівність в інтеграції до ЄС»

18 Фото

27 лютого 2024, 18:07

«Єдиною дієвою стратегією Заходу проти РФ має бути рішучість і єдність» — Іванна Климпуш-Цинцадзе

Голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе взяла участь у дискусії «Безпека та оборона 2024 Створення архітектури безпеки для 21 століття».

Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала державам-членам Північноатлантичного Альянсу за підтримку. Водночас вона зазначила, що в Україні досить реалістичні очікування від Вашингтонського саміту, який має відбутися влітку. «Ми розуміємо, що у впливових членів НАТО немає апетиту переходити до більш амбіційного порядку денного у відносинах з Україною. І ми маємо розуміти, що однією з цілей Росії у цій війні є не дозволити Україні приєднатися до Альянсу. І ця війна триватиме доти, поки РФ бачитиме, що в такий спосіб вона не дає Україні стати членом НАТО», — сказала голова Комітету. Тому, за її словами, настав час діяти більш креативно і стратегічно. Росія «проковтнула» членство Фінляндії в НАТО, так само «проковтне» і членство Швеції.

Іванна Климпуш-Цинцадзе переконана, що єдиною дієвою стратегією Заходу проти РФ має бути рішучість і єдність. «Щойно Росія бачить сумніви та невпевненість, вона просуває свої цілі. Тому вільний світ, який є значно більшим за автократії, має дати спільну і об’єднану відсіч», — сказала голова Комітету. Вона наголосила, що Україна і далі працюватиме, щоби стати членом Альянсу, і сподівається на поглиблення співпраці, в тому числі, можливо, на підтримку з боку НАТО не лише нелетальною допомогою, а й летальною зброєю. Також вона впевнена, що союзники не мають боятися сформулювати поразку Росії, як кінцеву мету у цій війні.