Головна > Текстові публікації

Угода про асоціацію

01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Всесвітній економічний форум (Давос, травень 2022)

9 Фото

Візит української делегації до Брюсселю (Королівство Бельгія)

27 Фото

Виїздне засідання Комітету 15-16 вересня 2021 року

13 Фото

12 вересня 2022, 08:36

Іванна Климпуш-Цинцадзе: Це війна за спокій у всій Європі

Голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе разом з іншими народними депутатками зустрілася з Міністеркою закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок.

Українські парламентарки подякували пані Бербок за її особливо чітку позицію і рішучість у протистоянні російській агресії. «Звісно, головне, на чому наголосили – це зброя, якої потребуємо більше і швидше, особливо в умовах контрнаступу. ЗСУ демонструють небачену сміливість і жертовність, але лише цим озброєну до зубів російську орду не перемогти», – зазначила голова Комітету.

Окрім цього, за її словами, сторони обговорили гуманітарну і фінансову підтримку України, притягнення Росії до відповідальності, а також необхідність збереження єдності ЄС на тлі московського енергетичного шантажу.

«53% німців підтримують санкції проти РФ, навіть якщо за це їм доведеться платити із власної кишені. Навесні таких було більше, отже, російська пропаганда досягає успіху з наближенням зими, і ми маємо протидіяти їй, пояснюючи громадянам країн ЄС, що ціна, яку платимо ми, значно вища. Це не лише наша війна, це війна за наші спільні цінності і спокій у всій Європі», – переконана Іванна Климпуш-Цинцадзе.