Головна > Текстові публікації > Новини

Угода про асоціацію

01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

15-те засідання Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС

19 Фото

Виїздне засідання Комітету 5-6 травня 2023 року

41 Фото

Робочі зустрічі в Італії складі міжпарламентської мережі United for Ukraine

4 Фото

02 липня 2015, 15:25

01 липня 2015 року відбулась зустріч депутатів-членів Комітету з питань європейської інтеграції з делегацією Конгресу США на чолі з конгресменом Пітером Роскамом.

У ході зустрічі українські політики поінформували своїх американських колег про імплементацію Угоди про асоціацію, розповіли про проведення ключових реформ у сфері боротьби з корупцією, енергетичному секторі, децентралізації. Також члени комітету євроінтеграції наголосили, що для нинішньої Верховної Ради України пріоритетом є адаптація українського законодавства до норм Європейського Союзу, реформа правоохоронної системи, прийняття законодавства, що сприятиме деолігаргізації.

Велику увагу було приділено активізації зв'язків між Конгресом США і Верховною Радою. Політики наголосили, що міжпарламентський діалог є важливим елементом зміцнення американсько-українських двосторонніх відносин.

Також сторони обговорили безпекові питання, зокрема, ситуацію на Донбасі .

Народні депутати України подякували конгресменам США за підтримку України та висловили сподівання на подальшу продуктивну співпрацю. Американська делегація заявила про важливість співпраці України та США, а також висловила підтримку дій українського парламенту і уряду.