Головна > Текстові публікації > Новини

Угода про асоціацію

01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Члени Комітету з питань інтеграції України до ЄС зустрілися з делегацією МЗС Швеції

21 Фото

Зустріч членів Комітету та представники інших комітетів Верховної Ради з пані Послом ЄС в...

6 Фото

Комітет з питань інтеграції України до ЄС провів дискусію «Гендерна рівність в інтеграції до ЄС»

18 Фото

03 жовтня 2023, 09:58

У Комітеті з питань інтеграції України до ЄС відбулася зустріч з лідерками європейських профспілок та роботодавців

З українського боку участь у зустрічі взяли: Іванна Климпуш-Цинцадзе, Голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС; Валентин Наливайченко, Секретар Комітету та Михайло Волинець, народний депутат, Голова Конфедерації вільних профспілок України. Європейські профспілки представляли: Естер Лінч, генеральна секретарка Європейської конфедерації профспілок та Валерія Ронцітті, генеральна секретарка «SGI Europe». «SGI Europe» — європейська асоціація, що представляє підприємства, які надають послуги загального інтересу, незалежно від форми власності чи статусу.

Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала європейським колегам за особистий візит до України: «Дякую, що знайшли час і можливість у розпал війни приїхати в Україну. Ваша підтримка є особливою зараз».

Вона зазначила, що Комітет з питань інтеграції України до ЄС завжди на свої засідання запрошує представників профспілок, якщо є потреба обговорення законопроєктів, які регулюють соціальну сферу. Вона зауважила, що воєнний стан накладає багато обмежень в тому числі і на законодавчу сферу. Тому забезпечення прозорого, відкритого, чесного соціального діалогу є вкрай важливим.

Іванна Климпуш-Цинцадзе зауважила, що сьогодні однією з найбільших потреб у всіх гілках влади є посилення інституційної спроможності. «Зараз, після того, як Україна відзвітує про виконання семи вимог стосовно кандидатства, після того, як буде ухвалено висновок Єврокомісії, сподіваємось позитивний і рекомендація Європейської Ради розпочати переговори про вступ — Україна потребуватиме ще міцнішої інституційної спроможності. Бо без цього неможливо рухатись швидко і ефективно у виконанні поставлених завдань», сказала голова Комітету. У цьому сенсі, за її словами, будь-яка консультативна та експертна допомога з боку європейських партнерів була б корисною.