Головна > Текстові публікації > Новини

Угода про асоціацію

01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Члени Комітету з питань інтеграції України до ЄС зустрілися з делегацією МЗС Швеції

21 Фото

Зустріч членів Комітету та представники інших комітетів Верховної Ради з пані Послом ЄС в...

6 Фото

Комітет з питань інтеграції України до ЄС провів дискусію «Гендерна рівність в інтеграції до ЄС»

18 Фото

05 жовтня 2021, 15:32

Голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС зустрілася з Послом Данії

Під час зустрічі Іванна Климпуш-Цинцадзе та Посол Данії в Україні Оле Мікельсен обговорили питання двосторонньої співпраці, підтримку євроінтеграційного курсу України, а також оновлення Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Голова Комітету поінформувала Оле Мікельсена про велику кількість євроінтеграційних законопроєктів, які потребують ухвалення для поступу в напрямі інтеграції України до ЄС. Тим більше зараз, коли Україна має шанс переглянути Угоду про асоціацію з Європейським Союзом та оновити деякі напрями цієї співпраці. Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила, що протягом останніх років з’явилися нові сфери, які потребують того, щоб бути включеними в Угоду. Також у контексті європейської інтеграції вона наголосила на важливості дотримання верховенства права, прозорих правил і чітких процедур.

Оле Мікельсен, зі свого боку, заявив, що Данія ще з 90-х років підтримувала нових членів ЄС та подальше розширення Союзу і не відступає від своєї позиції сьогодні. Водночас Оле Мікельсен заявив, що Україна має продовжувати реформи, зокрема, гарантувати дотримання верховенства права, захисту прав людини, незалежність судової гілки влади, щоб і українці, і інвестори, які працюють в Україні, мали змогу опиратися на чіткі правила. Наразі данські інвестори в українську зелену енергетику занепокоєні змінами в законодавство, а деякі припинили свою роботу в Україні.

Сторони також наголосили на необхідності активізувати парламентську співпрацю, зокрема, на рівні комітетів Парламентів обох країн.