Головна > Текстові публікації > Новини

Угода про асоціацію

01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Ккомітетські слухання на тему: "Стан виконання плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію"

17 Фото

2 вересня 2015 року відбулось спільне засідання Комітету з питань європейської інтеграції та...

12 Фото

Комітетські слухання на тему «Посилення ролі єврорегіонів у здійсненні транскордонної співпраці...

9 Фото

16 листопада 2016, 17:41

16 листопада 2016 року відбулось чергове засідання Комітету

 
Члени Комітету розглянули  проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про здійснення оплачуваної трудової діяльності членами сімей дипломатичного, штатного консульського, адміністративного і технічного персоналу дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в двох державах (реєстр.№0116).

Прийняття зазначеного проекту Закону дозволить реалізувати положення зазначеної Угоди, що, створить правові основи для реалізації членами сімей співробітників дипломатичної служби свого права на працю, підтримки рівня своєї кваліфікації та отриманню можливості для подальшого професійного розвитку. Члени Комітету прийняли рішення внести законопроект на розгляд Верховної Ради України і рекомендувати прийняти його за основу і в цілому.
У ході засідання члени Комітету розглянули низку законопроектів на їх відповідність праву Європейського Союзу, зобов'язанням України в рамках Ради Європи та Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

Такими, що не суперечать праву Європейського Союзу було визнано проекти Законів реєстр.№ 5127 та 5128, метою яких є звільнення від оподаткування  ввізним митом та податком на додану вартість та операцій з ввезення на митну територію та постачання на митній території України   пара-арамідної тканини, що класифікується в товарній підкатегорії 5407 10 00 00 згідно з УКТ ЗЕД та використовується для виготовлення спеціальних засобів індивідуального захисту (зокрема кулезахисних шоломів), що класифікуються у товарній підкатегорії 6506 10 80 00 згідно з УКТ ЗЕД.