Головна > Текстові публікації

Угода про асоціацію

01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Члени Комітету з питань інтеграції України до ЄС зустрілися з делегацією МЗС Швеції

21 Фото

Зустріч членів Комітету та представники інших комітетів Верховної Ради з пані Послом ЄС в...

6 Фото

Комітет з питань інтеграції України до ЄС провів дискусію «Гендерна рівність в інтеграції до ЄС»

18 Фото

13 квітня 2022, 09:10

Голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС взяла участь у зустрічі з головами комітетів німецького Парламенту

Іванна Климпуш-Цинцадзе, разом з колегинями-депутатками Іриною Геращенко, Галиною Янченко та Мар’яною Безуглою, зустрілася у Львові з головами трьох комітетів німецького Парламенту – комітету оборони Марі-Агнес Штрак-Ціммерман (Вільна демократична партія), комітету із закордонних справ Міхаелем Ротом (Соціал-демократична партія Німеччини), а також комітету у справах ЄС Антоном Гофрейтером (Партія Зелених).

Голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС зазначила, що дуже важливо, що німецька делегація приїхала в Україну особисто. Адже тут вона мала змогу зустрітися з пораненими українськими захисниками. Також німецькі колеги на власні очі побачили руйнування нафтобази внаслідок російського ракетного удару. Це приватний об'єкт критичної інфраструктури, і це удар так само по продовольчій безпеці України, Європи та всього світу, адже пальне конче потрібне Україні зараз для посівної.

Важливо, що і з німецького, і українського боку були представники різних політичних сил. Українська делегація наголосила на необхідності негайного надання важкого наступального озброєння для захисту людей від геноциду. Акцентували увагу на необхідності посилення санкцій проти росії, у першу чергу – повного ембарго на всі російські енергоносії. Попри складнощі зі шляхами транспортування газу, Європа мусить відмовитися від російського газу і припинити фінансування неприкритого терору. Окрім цього, наголосили на вимозі відключення всіх російських банків від SWIFT та вигнання варварів з усіх міжнародних організацій. З іншого боку, Україні має бути надана більша фінансова підтримка. Також зазначили, що поведінка окремих країн, як от Угорщини, не сприяє перемозі України та встановленню на континенті миру.

Німецькі колеги запевнили, що мета України – це і їхня мета, а саме цілковите відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Окремо зупинилися на питаннях європейської інтеграції України. Нагадали, що Україна сподівається на підтримку євроінтеграційних прагнень, адже бореться за європейські цінності. Німецькі депутати наголосили, що надзвичайно важливо, щоб наша держава не відступилася від шляху утвердження верховенства права та демократії.