Головна > Текстові публікації

Угода про асоціацію

01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Восьме засідання Парламентського комітету асоціації

16 Фото

Участь Постійної делегації ВР України у 138 асамблеї Міжпарламентського союзу

26 Фото

Комітетські слухання на тему: «Державна стратегія позиціонування України в світі»

26 Фото

01 листопада 2018, 14:45

Зустріч Заступниці Голови Комітету п. Марії Іонової з представниками німецької делегації

У Комітеті ВР з питань європейської інтеграції відбулася зустріч Заступниці Голови Комітету п. Марії Іонової з представниками німецької делегації, зокрема, депутатом ландтагу Нижньої Саксонії, Крістіаном Кальдероне, бургомістром м. Лілієнталь, Крістіаном Тангеманом, керівником офісу міністра економіки Нижньої Саксонії, Гізо Баммелем, головою молодіжної організації ХДС в Нижній Саксонії, Тільманом Кубаном та директоркою регіонального представництва Фонду ім. Конрада Аденауера в Україні, Габріелею Бауманн.

Основний фокус дискусії було зроблено на питаннях, які стосувалися перспектив європейської інтеграції України, результатів імплементації  Угоди про асоціацію, безпекових викликів та поглиблення регіональної співпраці безпосередньо між Україною та Німеччиною у ключових сферах.

Марія Іонова поділилися з німецькими колегами інформацією щодо стану поточної координації на рівні Парламенту та Уряду  в рамках процесу адаптації національного законодавства до права ЄС. Зокрема, було висловлено вдячність німецькій стороні за сприяння у посиленні інституційної спроможності державних органів влади, які відповідальні за імплементацію Угоди про асоціацію.
Також представників німецької делегації зацікавили успішні приклади реальної децентралізації, у процесі якої, територіальні громади отримують достатнє фінансування та  мають змогу займатися впорядкуванням власного життя без вказівки згори.

Ще однією ключовою темою обговорення було посилення консолідації Європейської спільноти у протидії російській агресії, адже, на думку п. Іонової, режим Путіна розуміє тільки «мову сили». Тому, механізм персональних санкцій по відношенню до політичної верхівки Кремля є необхідним та дієвим інструментом протидії поточним загрозам.

На завершення зустрічі Марія Іонова запросила німецьких колег відвідати східні регіони України для більш глибшого розуміння поточної ситуації.