Головна > Текстові публікації > Діяльність Комітету > Події в Комітеті > Конференції та круглі столи
10 листопада 2017, 17:12

Продовження навчального семінару з питань наближення законодавства України до права Європейського Союзу "Правила ЄС у сфері державної допомоги суб’єктам господарювання

26 жовтня ц.р. за підтримки Посольства Великої Британії в Україні, фундації «Відкрите суспільство» та Парламентської експертної групи з питань європейської інтеграції відбулось продовження серії навчального семінару з питань наближення законодавства України до права Європейського Союзу в рамках виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на тему «Правила ЄС у сфері державної допомоги суб’єктам господарювання» для співробітників Апарату Верховної Ради України. Доповідачами тренінгу виступили Денис Черніков (Парламентська експертна група з євроінтеграції), Олена Гадомська (Антимонопольний комітет України), Руслан Ткаченко («Центр досліджень європейського права») та Алла Джунь (експерт у сфері європейської інтеграції).

В ході навчального тренінгу учасники ознайомилися з загальним оглядом та положенням Угоди про асоціацію щодо правил державної допомоги ЄС, а також станом впровадження правил державної допомоги в Україні.
Співробітникам Апарату ВР України було презентовано приклади досвіду країн-членів ЄС у застосуванні/впровадженні правил державної допомог, крім цього учасники семінару розглянути законопроекти, які містять схеми та індивідуальні заходи, що можуть вважатися державною допомогою. Під час тренінгу, окрім зазначених питань, було розглянуто, зокрема, чіткий перелік правил державної допомоги в ЄС, які спрямовані на ефективне використання ресурсів; контроль у сфері державної допомоги; ухвалення Закону України "Про державну допомогу суб’єктам господарювання".