Головна > Текстові публікації > Новини

Угода про асоціацію

01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Засідання Комітету щодо питання стану підготовки, затвердження та представлення на Першій...

31 Фото

Спеціальне засідання Комітету, присвячене розгляду Проекту Закону «Про ратифікацію Рамкової...

18 Фото

Виїзне засідання Комітету 16 квітня 2024 року у місті Чернівці

38 Фото

08 липня 2024, 15:10

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Слід, нарешті, змінити стратегію непоразки України на стратегію перемоги і дати нам усе необхідне, щоб розбити спільного ворога»

Нинішній удар по Києву напередодні саміту НАТО — це продовження тактики залякування України і світу, впевнена голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе. «Росіяни вдарили по найвразливішим хворим дітям напередодні саміту НАТО. Гітлер знищував Варшаву, щоб інші побачили, на що він здатен, і заклякли від страху. Путін діє так само, і зупинити його можна лише разом. У світі, де працює міжнародне право, атака на дитячу лікарню – це привід для негайного скликання Ради безпеки ООН і рішучих дій із покарання агресора. Але агресор цього місяця головує в РБ, тому результат відомий наперед», — сказала  Іванна Климпуш-Цинцадзе.

За її словами, Альянсу і всьому вільному світу варто, нарешті, припинити обманювати себе думкою, що вони можуть вплинути на ескалацію. «Слід, нарешті, змінити стратегію непоразки України на стратегію її перемоги і дати нам усе необхідне, щоб ущент розбити спільного ворога, а не думати про те, як не занадто йому нашкодити», — сказала голова Комітету.

Іванна Климпуш-Цинцадзе також наголосила на неприпустимості для членів ЄС та НАТО використовувати своє головування у міжнародних організаціях, щоби їздити на поклон до Росії, створюючи тло для порожніх розмов про переговори між Україною та РФ. «Несправедливо, що Україні, яка боронить весь вільний світ, не поспішають відчиняти двері в НАТО, тоді як терплять там члена, що ганьбить Альянс і системно працює на його розкол», — сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе, коментуючи нещодавній візит угорського прем’єр-міністра до Москви. Вона наполягала, що лише потужна військова допомога і єдність партнерів довкола України можуть гарантувати перемогу над Росією. Тому закликала вільний світ ще більше мобілізуватися у підтримці України.