Головна > Текстові публікації > Новини

Угода про асоціацію

01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

15-те засідання Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС

19 Фото

Виїздне засідання Комітету 5-6 травня 2023 року

41 Фото

Робочі зустрічі в Італії складі міжпарламентської мережі United for Ukraine

4 Фото

29 листопада 2023, 12:02

Українська делегація на полях COSAC провела важливі двосторонні зустрічі

Голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе, перший заступник голови Комітету Вадим Галайчук та членкиня Комітету Олена Вінтоняк провели двосторонні зустрічі на полях COSAC, конференції комітетів у справах ЄС парламентів Європейського Союзу та партнерів.

«Ми провели важливі двосторонні зустрічі з колегами як з Європейського Союзу, так і з поза меж ЄС, зокрема, із норвезькою, данською, болгарською делегацією, новообраними парламентарями Словаччини. Мали розмову з нашими партнерами з литовського, латвійського, естонського, австрійського, німецького, французького, шведського парламентів, а також делегацією Бельгії, яка наступною головуватиме в ЄС. Налагоджуємо зв’язки з колегами із Західних Балкан, щоб ми розуміли наскільки нам необхідна ця взаємодія і спільне бачення євроінтеграційних процесів для наших держав», — сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе. Також голова Комітету мала окремі зустрічі з Президенткою Конгресу депутатів Іспанії Франсіною Арменгол і Спікеркою Палати представників Парламенту Бельгії Еліаном Тільйо.

Члени Комітету з питань інтеграції України до ЄС запрошували європейський колег  відвідати Україну. «Ми переконані, що це і вияв солідарності й підтримки для українського народу, а також і можливість безпосередньо побачити те, що відбувається в Україні. Спілкування з людьми на місці дає глибше розуміння того, чому нам доводиться протистояти і додаткові аргументи нашим європейським колегам у спілкуванні із їхніми суспільствами», — сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе. З кожною окремою делегацією, за її словами, говорили про надання Україні ще більше зброї, про програми підтримки України. «Ми, звісно, вдячні за те, що вони робили і роблять для нас, але очікуємо, ще більшої допомоги», — зауважила голова Комітету.

Вона повідомила, що усі делегації цікавилися, як розвиваються події на фронті, які очікування України, ризики, які сподівання від зовнішньої допомоги. «Ми наголошували, що тільки спільною мобілізацією і боротьбою ми можемо досягти того результату, який дасть нам надійний і тривалий мир», — наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.