Головна > Текстові публікації
05 травня 2022, 11:34

Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася із представниками ПАР

Член Національної асамблеї ПАР, лідер другої опозиційної партії Джон Стенхайсен та доктор Грег Міллс, який очолює Фонд Брентхерста у Йоганнесбурзі, що створений для зміцнення економічних показників в Африці, прилетіли в Україну, щоб висловити свою підтримку у важкий час війни з росією.

Іванна Климпуш-Цинцадзе зауважила, що війна, яку росія розпочала проти України, стосується не лише нашої країни. Напад на Україну — це і напад на весь демократичний світ, бо мета путіна знищити нинішній світовий порядок та нав’язати лише йому вигідні правила гри. В Україні він не зупиниться. Тому, за словами Іванни Климпуш-Цинцадзе, західний світ має зробити все, щоб допомогти Україні зупинити путіна та не дати йому розплескати війну на інші території. Для цього потрібна міцна і консолідована підтримка з боку вільного світу.

Голова Комітету наголосила, що світ уже зараз має замислитися, з якою росією він матиме справу після перемоги України. Іванна Климпуш-Цинцадзе впевнена, що зараз варто ставити питання про цілковиту поразку росії, після якої вона не матиме більше ні ресурсів, ні можливості атакувати будь-яку з демократичних країн.

Іванна Климпуш-Цинцадзе запропонувала провести онлайн зустріч українських депутатів з колегами з парламенту ПАР, щоб поінформувати їх про ситуацію в Україні та про ті виклики, в яких Україна найбільше потребує допомоги.