Головна > Анонси подій > Анонси подій

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Восьме засідання Парламентського комітету асоціації

16 Фото

Участь Постійної делегації ВР України у 138 асамблеї Міжпарламентського союзу

26 Фото

Комітетські слухання на тему: «Державна стратегія позиціонування України в світі»

26 Фото

04 листопада 2019, 14:03

Чергове засідання Комітету

проект

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комітету Верховної Ради України

з питань інтеграції України з Європейським Союзом

04 грудня 2019 р.

вул. Садова, 3-а, кім.620а

    14.30

 

І. Законопроект, за яким Комітет визначено головним з опрацювання:

 

1.Проект Закону про ратифікацію Угоди у формі обміну листами між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до торговельних преференцій щодо м'яса птиці та переробленого м'яса птиці, передбачених Угодою про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (реєстр.№0009 від 15.11.2019; Президент України)

        

ІІ. Законопроект, що належить до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюється нормами і принципами СОТ та стосується зобов’язань України в рамках Ради Європи та Угоди про асоціацію:

2. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав операторів ринку харчових продуктів, в управлінні яких перебувають малі потужності (реєстр.№2230 від 04.10.2019; н.д. І.Фріс, О.Вінтоняк та інші)

3. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду (реєстр.№2172 від 25.09.2019; н.д. Р.Підласа, М.Мезенцева)

 

ІІІ. Щодо стану виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони

 

ІV. Щодо Урядово-парламентської дорожньої карти пріоритетних законопроектів у сфері європейської інтеграції