Головна > Анонси подій > Анонси

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Комітетські слухання на тему: «Державна стратегія позиціонування України в світі»

26 Фото

Ккомітетські слухання на тему: "Стан виконання плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію"

17 Фото

2 вересня 2015 року відбулось спільне засідання Комітету з питань європейської інтеграції та...

12 Фото

Анонси

Запрошуэмо до участі у комітетських слуханнях на тему: «Державна політика позиціонування України у європейському інформаційному та економічному просторі» 23 листопада 2016, 13:00

Запрошуэмо до участі у комітетських слуханнях на тему: «Державна політика позиціонування України у європейському інформаційному та економічному просторі»

23 листопада ц.р. відбудуться виїзні комітетські слухання на тему: “Державна політика позиціонування України у європейському інформаційному та економічному просторі”, які організовуються Комітетом Верховної Ради України з питань європейської інтеграції за підтримки Програми USAID РАДА. У роботі комітетських слухань братимуть участь народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, дипломатичного корпусу, представники неурядових громадських організацій, а також представники малого та середнього бізнесу. Слухання відбудуться о 13.30 год за адресою: м. Харків, вул. Садова, 4, конференц-зала готелю Reikartz Харків.
З усіх питань щодо участі у слуханнях просимо звертатися за телефоном 066 120 21 68

 
08 червня 2016, 10:24

Транскордонне співробітництво як чинник євроінтеграційних процесів України

  8 червня 2016 року о 14:00 відбудуться парламентські слухання на тему: «Транскордонне співробітництво як чинник євроінтеграційних процесів України» (вул. Грушевського, 5, сесійна зала).

Вхід за картками акредитації

 
Експертна дискусія щодо доопрацювання законопроекту про виконання Угоди про
асоціацію 17 вересня 2015, 13:37

Експертна дискусія щодо доопрацювання законопроекту про виконання Угоди про асоціацію

21 вересня 2015 р. о 10-00, в залі засідань Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції: вул. Садова 3а, к. 620, в рамках співробітництва Комітету та Парламентської експертної групи, відбудеться  експертна дискусія щодо доопрацювання законопроекту про виконання Угоди про асоціацію