Головна > Текстові публікації > Новини

Угода про асоціацію

01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Восьме засідання Парламентського комітету асоціації

16 Фото

Участь Постійної делегації ВР України у 138 асамблеї Міжпарламентського союзу

26 Фото

Комітетські слухання на тему: «Державна стратегія позиціонування України в світі»

26 Фото

18 червня 2020, 15:17

Рада ЄС ще на рік продовжила санкції проти РФ через незаконну анексію Криму

Рада Європейського Союзу ухвалила рішення продовжити санкції, запроваджені у відповідь на незаконну анексію Криму та Севастополя Російською Федерацією до 23 червня 2021 року.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Ради ЄС.

Обмежувальні заходи стосуються заборони імпорту продуктів чи товарів з Криму та Севастополя до ЄС, поширюються на інфраструктурні проєкти, фінансові інвестиції і туристичні послуги в Криму чи Севастополі. Крім того, на експорт певних товарів і технологій до кримських компаній або для використання в Криму у транспортній, телекомунікаційній та енергетичній галузях, а також для розвідки, роробки та видобутку нафти, газу та корисних копалин на півострові.

Як зазначено в декларації Верховного представника ЄС з питань закордонних справ та політики безпеки від 16 березня 2020 року, ЄС не визнає незаконну анексію Криму та Севастополя Російською Федерацією і продовжує засуджувати це порушення міжнародного права.

Уперше ЄС запровадив санкції проти Росії у червні 2014 року у відповідь на порушення територіальної цілісності України. Інші заходи ЄС через воєнне втогрнення РФ до України включають економічні санкції, спрямовані на конкретні сектори російської економіки, а також індивідуальні обмежувальні заходи.