Головна > Текстові публікації > Європейська інтеграція

Угода про асоціацію

15 травня 16:01
Комітет з питань інтеграції України до ЄС шукає головних консультантів для аналізу законопроєктів на відповідність українського законодавства праву Європейського Союзу
докладніше...
01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Виїздне засідання Комітету 5-6 травня 2023 року

41 Фото

Робочі зустрічі в Італії складі міжпарламентської мережі United for Ukraine

4 Фото

Зустріч з делегацією Групи Зелених у Європарламенті

9 Фото

Надрукувати Збільшити зону перегляду

Європейська інтеграція

15 травня 2023, 16:01

Комітет з питань інтеграції України до ЄС шукає головних консультантів для аналізу законопроєктів на відповідність українського законодавства праву Європейського Союзу

Вимоги:

Рівень знання англійської мови не нижче B1.

Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітнім ступенем не нижче бакалавра, досвід роботи згідно з вимогами законодавства України про державну службу, вільне володіння державною мовою.

Знання законодавства про державну службу, про запобігання корупції і спеціального законодавства з питань діяльності Верховної Ради України та її Апарату, предмета відання Комітету та повноважень секретаріату Комітету, законодавства, що стосується співробітництва між Україною та Європейським Союзом.

Знання основних вимог законодавчої техніки, принципів підготовки і оформлення інформаційно-аналітичних, довідкових матеріалів, проектів документів і нормативно-правових актів, а також інші професійні знання, уміння і навички, необхідні для виконання завдань і обов’язків, визначених цією посадовою інструкцією.

Уміння працювати з великими масивами інформації, аналітично мислити, надавати і обґрунтовувати свою позицію, здатність до командної роботи та ділового спілкування, планування своєї роботи та ефективного використання робочого часу.

Відповідальність, точність та чіткість у роботі з документами, комунікабельність, організованість, ініціативність, об’єктивність, дотримання професійної етики та культури спілкування.

Обов’язковим є досвід роботи у сфері аналізу відповідності національного законодавства acquis ЄС в кількох з наступних сфер:
1.    Інтелектуальна власність;
2.    Захист споживачів та охорона здоров’я;
3.    Безпечність продуктів харчування, санітарні та фітосанітарні заходи;
4.    Сільське господарство та сільський розвиток;

Резюме просимо надсилати на адресу comeintvru@gmail.com до 31 травня!