Аудіо - Нові надходження http://comeuroint.rada.gov.ua Верховна Рада України Аудіозапис засідання Комітету 26 січня 2022 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73616.html Wed, 26 Jan 2022 17:40:37 GMT Аудіозапис засідання Комітету 21 січня 2022 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73611.html Fri, 21 Jan 2022 14:43:19 GMT Аудіозапис засідання Комітету 22 грудня 2021 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73593.html Wed, 05 Jan 2022 11:56:21 GMT Аудіозапис засідання Комітету 15 грудня 2021 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73576.html Thu, 16 Dec 2021 13:15:27 GMT Аудіозапис засідання Комітету 08 грудня 2021 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73574.html Wed, 15 Dec 2021 12:20:03 GMT Аудіозапис засідання Комітету 30 листопада 2021 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73573.html Wed, 15 Dec 2021 12:20:03 GMT Аудіозапис засідання Комітету 17 листопада 2021 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73559.html Fri, 19 Nov 2021 09:47:58 GMT Аудіозапис засідання Комітету 09 листопада 2021 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73554.html Tue, 16 Nov 2021 09:51:44 GMT Аудіозапис засідання Комітету 20 жовтня 2021 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73527.html Thu, 21 Oct 2021 15:22:54 GMT Аудіозапис засідання Комітету 12 жовтня 2021 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73519.html Tue, 12 Oct 2021 13:10:39 GMT Аудіозапис засідання Комітету 06 жовтня 2021 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73515.html Thu, 07 Oct 2021 09:25:36 GMT Аудіозапис виїздного засідання Комітету 22 вересня 2021 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73495.html Thu, 23 Sep 2021 10:20:07 GMT Аудіозапис виїздного засідання Комітету 15 вересня 2021 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73488.html Mon, 20 Sep 2021 09:02:11 GMT Аудіозапис засідання Комітету 8 вересня 2021 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73486.html Fri, 10 Sep 2021 15:34:43 GMT Аудіозапис засідання Комітету 14 липня 2021 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73444.html Thu, 15 Jul 2021 11:23:36 GMT Аудіозапис засідання Комітету 07 липня 2021 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73432.html Wed, 07 Jul 2021 13:28:26 GMT Аудіозапис засідання Комітету 30 червня 2021 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73431.html Wed, 07 Jul 2021 13:28:26 GMT Аудіозапис засідання Комітету 16 червня 2021 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73423.html Thu, 17 Jun 2021 08:50:17 GMT Аудіозапис засідання Комітету 9 червня 2021 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73415.html Wed, 09 Jun 2021 13:59:15 GMT Аудіозапис засідання Комітету 2 червня 2021 року http://comeuroint.rada.gov.ua/audio/73404.html Thu, 03 Jun 2021 10:02:07 GMT