Головна > Текстові публікації > Новини

Угода про асоціацію

01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Восьме засідання Парламентського комітету асоціації

16 Фото

Участь Постійної делегації ВР України у 138 асамблеї Міжпарламентського союзу

26 Фото

Комітетські слухання на тему: «Державна стратегія позиціонування України в світі»

26 Фото

29 листопада 2019, 11:35

Євроінтеграція + реінтеграція Донбасу = формула успіху України

28 листопада 2019 р. за ініціативою Секретаря Комітету Валентина Наливайченка відбувся круглий стіл на тему: «Євроінтеграція + реінтеграція Донбасу = формула успіху України».

У заході взяли участь народні депутати України, представники неурядових організацій, органів влади, міжнародних організації, посольств та міжнародних місій, ЗМІ.                 

Під час круглого столу учасники обговорили низку ключових питань, зокрема відновлення миру та реінтеграцію Донбасу, міжнародну співпрацю та зусилля для відновлення миру, а також об’єднання зусиль усіх гілок влади в Україні з неурядовими та міжнародними організаціями задля успішної реінтеграції Донбасу. За результатами проведення Круглого столу часниками будуть напрацьовані пропозиції щодо Плану дій для реінтеграції Донбасу, адресовані, зокрема, Президенту України.