Головна > Текстові публікації > Новини

Угода про асоціацію

01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Восьме засідання Парламентського комітету асоціації

16 Фото

Участь Постійної делегації ВР України у 138 асамблеї Міжпарламентського союзу

26 Фото

Комітетські слухання на тему: «Державна стратегія позиціонування України в світі»

26 Фото

19 вересня 2019, 14:10

18 вересня цього року відбулося спільне засідання Комітетів Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом і з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

 

18 вересня цього року відбулося спільне засідання Комітетів Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом і з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва під головуванням Іванни Климпуш-Цинцадзе та Богдана Яременка.

Під час засідання народні депутати заслухали доповіді Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби, Міністра закордонних справ України Вадима Пристайка та заступника Керівника Офісу Президента Ігоря Жовкви щодо актуального порядку денного відносин України з ЄС і НАТО.

Присутні народні депутати – члени Комітетів обговорили питання співробітництва між Україною та Радою Європи, зокрема, відносини між Верховною Радою України та ПАРЄ після подій, що відбулися під час чергової літньої сесії 2019 року.

Також відбувся обмін думками щодо "формули Штайнмаєра", врегулювання ситуації на тимчасово окупованих територіях України та необхідності продовження переговорів в рамках Нормандського формату.

Участь у засіданні взяли також представники Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, експерти та журналісти.