Головна > Текстові публікації > Новини

Угода про асоціацію

10 грудня 13:30
Україна пропустила майже всі терміни щодо імплементації законодавчих змін у сфері санітарних і фітосанітарних заходів Комітет з питань інтеграції України до ЄС на засіданні 9 грудня розглянув питання виконання Україною Угоди про асоціацію у сфері санітарних і фіто-санітарних заходів... докладніше...
01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Восьме засідання Парламентського комітету асоціації

16 Фото

Участь Постійної делегації ВР України у 138 асамблеї Міжпарламентського союзу

26 Фото

Комітетські слухання на тему: «Державна стратегія позиціонування України в світі»

26 Фото

10 вересня 2019, 14:43

Результати засідання Комітету 6 вересня 2019 року

Члени Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом на своєму засіданні 6 вересня розглянули низку законопроектів, визначених Президентом України як невідкладні, на відповідність їхніх положень законодавству ЄС та/або міжнародно-правовим зобов язанням України в рамках Угоди про асоціацію.

Законопроекти реєстр.№№ 1069, 1058 та 1058-1 були підтримані членами Комітету та визнані такими, положення яких не суперечать Угоді про асоціацію, праву Європейського Союзу та/або міжнародно-правовим зобов язанням України.

Метою законопроекту реєстр.№1069 є скорочення кількості регуляторних та контролюючих органів на ринках небанківських фінансових послуг шляхом розподілу функцій Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, між іншими органами, що здійснюють державне регулювання ринків фінансових послуг.

Метою ухвалення проекту Закону реєстр.№1058 відповідно до пояснювальної записки є створення умов, які мають сприяти залученню позабюджетних коштів, у тому числі іноземних інвестицій та коштів від іноземних суб єктів кінематографії, у галузь кіновиробництва.

Метою законопроекту ресєтр.№1058-1 є запровадження конкурентних умов для української системи надання державної підтримки кінематографії у формі державної субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених суб єктом кінематографії при виробництві (створенні) фільму.

Законопроекти реєстр.№№ 1065, 1052, 1059, 1047 були визнані такими, що за своєю метою не суперечать положенням Угоді про асоціацію та міжнародно-правовим зобов язанням України, проте члени Комітету висловили низку пропозицій щодо необхідності подальшого повного врахування цими законопроектами положень acquis ЄС.

Проекти законів реєстр.№№1060, 1066 та 1046 були визнані такими, що не відповідають праву Європейського Союзу та Угоді про асоціацію.