Головна > Текстові публікації > Новини

Угода про асоціацію

01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Восьме засідання Парламентського комітету асоціації

16 Фото

Участь Постійної делегації ВР України у 138 асамблеї Міжпарламентського союзу

26 Фото

Комітетські слухання на тему: «Державна стратегія позиціонування України в світі»

26 Фото

02 вересня 2019, 16:29

Відбулося перше засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом на своєму засіданні 02 вересня ц.р. розглянув проекти законів, що стосуються внесення змін до Конституції України, реєстр.№№1013, 1014, 1015, 1016, 1017, 1027, 1028, ініційовані Президентом України, та визнав їх положення такими, що регулюються національним законодавством країн-членів Європейського Союзу.  Беручи до уваги те, що положення проектів законів стосуються демократичних принципів, верховенства права та функціонування демократичних інституцій у державі, Комітет вважає за доцільне звернутися до Європейської комісії за демократію через право (Венеційська комісія) щодо отримання висновку про відповідність проектів законів європейським стандартам та цінностям.

Окрім цього, членами Комітету ухвалили рішення запропонувати Комітету з питань правової політики проведення спільних комітетських слухань щодо законопроектів про внесення змін до Конституції України.
Також члени Комітету під час засідання схвалили перелік євроінтеграційних законопроектів, які пропонується включити до порядку денного 2-ої сесії Верховної Ради України ІХ скликання.