Головна > Текстові публікації > Міжнародна діяльність > Парламентський комітет асоціації > Делегації

Угода про асоціацію

01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Восьме засідання Парламентського комітету асоціації

16 Фото

Участь Постійної делегації ВР України у 138 асамблеї Міжпарламентського союзу

26 Фото

Комітетські слухання на тему: «Державна стратегія позиціонування України в світі»

26 Фото

18 жовтня 2019, 10:10

Українська частина Парламентського комітету асоціації




Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна
Член Української частини Комітету
Представник депутатської фракції Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
 
Порошенко Петро Олексійович

Член Української частини Комітету
Представник депутатської фракції Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Волошин Олег Анатолійович

Член Української частини Комітету
Представник депутатської фракції Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Пузанов Олександр Геннадійович
Член Української частини Комітету
Представник депутатської фракції Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Наливайченко Валентин Олександрович
Член Української частини Комітету
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України

Совсун Інна Романівна
Член Української частини Комітету
Представник депутатської фракції «Політичної партії «ГОЛОС»

Галайчук Вадим Сергійович
Член Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Ананченко Михайло Олегович
Член Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Горобець Олександр Сергійович
Член Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Кузбит Юрій Михайлович
Член Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Семінський Олег Валерійович
Член Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Мезенцева Марія Сергіївна
Член Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Скороход Анна Костянтинівна
Член Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Шинкаренко Іван Анатолійович
Член Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Ковальов Артем Володимирович
Член Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Білозір Лариса Миколаївна
Член Української частини Комітету
Представник депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України

Іонова Марія Миколаївна
Заступник члена Української частини Комітету
Представник депутатської фракції Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Павленко Юрій Олексійович
Заступник члена Української частини Комітету
Представник депутатської фракції Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Колтунович Олександр Сергійович
Заступник члена Української частини Комітету
Представник депутатської фракції Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Кабаченко Володимир Вікторович
Заступник члена Української частини Комітету
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України

Лозинський Роман Михайлович
Заступник члена Української частини Комітету
Представник депутатської фракції «Політичної партії «ГОЛОС»

Матусевич Олександр Борисович
Заступник члена Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Радуцький Михайло Борисович
Заступник члена Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Мошенець Олена Володимирівна
Заступник члена Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Тарасов Олег Сергійович
Заступник члена Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Юраш Святослав Андрійович
Заступник члена Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Зуб Валерій Олексійович
Заступник члена Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Фролов Павло Валерійович
Заступник члена Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Павлюк Максим Васильович
Заступник члена Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Гузенко Максим Васильович
Заступник члена Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Соломчук Дмитро Вікторович
Заступник члена Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Поляков Антон Едуардович
Заступник члена Української частини Комітету
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»



Протасенко Людмила Валентинівна Секретар Постійної делегації Верховної Ради України у ПА ЄВРОНЕСТ, заступник Керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом
Найденко Альона Вікторівна Заступник секретаря Постійної делегації Верховної Ради України у ПА ЄВРОНЕСТ, головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом
Ференс Богдан Володимирович Заступник секретаря Постійної делегації Верховної Ради України у ПА ЄВРОНЕСТ, головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом