Головна > Текстові публікації > Діяльність Комітету > Події в Комітеті > Зустрічі

Угода про асоціацію

01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Ккомітетські слухання на тему: "Стан виконання плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію"

17 Фото

2 вересня 2015 року відбулось спільне засідання Комітету з питань європейської інтеграції та...

12 Фото

Комітетські слухання на тему «Посилення ролі єврорегіонів у здійсненні транскордонної співпраці...

9 Фото

25 лютого 2015, 15:52

У Брюсселі відбулася зустріч неформальної групи друзів "Україна-ЄС"

У Брюсселі відбулася зустріч неформальної групи друзів "Україна-ЄС", яка об'єднує більше ста депутатів європейського та українського парламентів, співголовою якої від ВР є народний депутат І. Климпуш-Цинцадзе. В зустрічі взяли участь  17 народних депутатів України.

Під час зустрічі депутати підняли питання збільшення гуманітарної допомоги Україні, спільної боротьби проти російської пропаганди, зокрема і проти пропагандистських російських телеканалів, які спотворюють реальність.

Українські депутати виступають за заборону трансляції тих телеканалів, які порушують журналістські стандарти і розпалюють міжнародну ворожнечу.
Європейські депутати-друзі України прийшли на зустріч зі значками фото Надії Савченко, на знак підтримки українського депутата, яку 9 місяців незаконно утримують в російській в'язниці і життя якої в небезпеці. Політики виступили зі спільною позицією негайного звільнення Надії.

Серед тем, що обговорювалися - посилення співпраці в питаннях допомоги адаптації законодавства та проведення реформ. Європейські депутати - друзі України планують найближчим часом відкрити в Києві офіційний офіс, аби активізувати конкретні напрямки співпраці з Україною