Головна > Текстові публікації > Діяльність Комітету > Події в Комітеті > Зустрічі

Угода про асоціацію

01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Комітетські слухання на тему: «Державна стратегія позиціонування України в світі»

26 Фото

Ккомітетські слухання на тему: "Стан виконання плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію"

17 Фото

2 вересня 2015 року відбулось спільне засідання Комітету з питань європейської інтеграції та...

12 Фото

19 лютого 2015, 15:52

Керівництво Комітету з питань євроінтеграції провело зустріч з британськими парламентарями

Сьогодні голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Ірина Геращенко разом зі своїми заступниками Остапом Семераком та Марією Іоновою провели зустріч з парламентською делегацією британської групи Міжпарламентського Союзу. Вони поінформували  британських колег – Джона Віттінгдейла та Лорда Девіса Стамфордського про розвиток подій на Донбасі та порушення Мінських домовленостей з боку проросійських бойовиків та Російської Федерації, що їх підтримує.

Також вони розповіли про реформи, що їх проводить Україна в контексті виконання Угоди про асоціацію і звернулися до британських політиків з проханням, щоб британський парламент якнайшвидше розглянув питання ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Також сторони підняли питання щодо об'єднання зусиль в боротьбі з російською пропагандою. І обговорили підготовку до Ризького саміту Східного партнерства.