Головна > Текстові публікації > Діяльність Комітету > Події в Комітеті > Зустрічі

Угода про асоціацію

01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Восьме засідання Парламентського комітету асоціації

16 Фото

Участь Постійної делегації ВР України у 138 асамблеї Міжпарламентського союзу

26 Фото

Комітетські слухання на тему: «Державна стратегія позиціонування України в світі»

26 Фото

19 лютого 2015, 15:52

Керівництво Комітету з питань євроінтеграції провело зустріч з британськими парламентарями

Сьогодні голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Ірина Геращенко разом зі своїми заступниками Остапом Семераком та Марією Іоновою провели зустріч з парламентською делегацією британської групи Міжпарламентського Союзу. Вони поінформували  британських колег – Джона Віттінгдейла та Лорда Девіса Стамфордського про розвиток подій на Донбасі та порушення Мінських домовленостей з боку проросійських бойовиків та Російської Федерації, що їх підтримує.

Також вони розповіли про реформи, що їх проводить Україна в контексті виконання Угоди про асоціацію і звернулися до британських політиків з проханням, щоб британський парламент якнайшвидше розглянув питання ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Також сторони підняли питання щодо об'єднання зусиль в боротьбі з російською пропагандою. І обговорили підготовку до Ризького саміту Східного партнерства.