Головна > Текстові публікації > Міжнародна діяльність > Парламентська асамблея ЄВРОНЕСТ > Діяльність

Угода про асоціацію

01 березня 14:46
Путівник для здійснення аналізу відповідності проектів законів зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву ЄС
посилання...
01 жовтня 15:13
Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони посилання...

Діяльність Комітету

Відео Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

15-те засідання Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС

19 Фото

Виїздне засідання Комітету 5-6 травня 2023 року

41 Фото

Робочі зустрічі в Італії складі міжпарламентської мережі United for Ukraine

4 Фото

14 вересня 2017, 17:50

Відбулося спільне засідання членів Бюро ПА ЄВРОНЕСТ та членів Комітету ЄП у закордонних справах

 
Сьогодні, 14 вересня 2017 року у Страсбурзі, відбулось спільне засідання членів Бюро Парламентської Асамблеї ЄВРОНЕСТ (ПА ЄН) з членами Комітету Европейського Парламенту у закордонних справах.

Виступаючи на цьому засіданні, Глава Постійної делегації Верховної Ради України в ПА ЄН  Борис Тарасюк висловив вдячність членам  Комітету ЄП у закордонних справах та Європарламенту в цілому за підтримку України на шляху демократичних перетворень і відбиття російської агресії. Він підтримав представлені Комітетом ЄП доповідь в рамках підготовки до Саміту Східного Партнерства, зазначивши що цьому Саміту буде передувати Шоста Сесія ПА ЄН, яка відбудеться в Києві 30 жовтня -  1 листопада цього року. Коротко поінформувавши про підготовку до сесії, глава украіїнськоії делегації висловив сподівання, що сесія, як і саміт, будуть успішними.

У своєму виступі Борис Тарасюк закликав депутатів ЄП і ЄВРОНЕСТ бути пильними і солідарними перед загрозами і викликами зі сторони Росії. Він наголосив, що «не країни ЕС і Східного Партнерства виступають проти Росії, а навпаки, Росія виступає проти нас всіх».

Відповідаючи на закид депутата ЄП від Румунії щодо схваленого Верховною Радою законопроекту щодо реформи освіти, голова української делегації зазначив, що Україна проводила і проводить виважену політику щодо гарантування прав корінним народам і національним  меншинам на вивчення своєї рідної мови, чого ми не спостерігаємо зі сторони трьох країн ЄС щодо української нацменшини. Всі ці звинувачення є безпідставними.  Покликаний закон спрямований на гарантування національним меншинам і корінним народам почуватися комфортно у всіх сферах життя в Украіні.