Головна > Текстові публікації > Новини
10 вересня 2019, 14:43

Результати засідання Комітету 6 вересня 2019 року

Члени Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом на своєму засіданні 6 вересня розглянули низку законопроектів, визначених Президентом України як невідкладні, на відповідність їхніх положень законодавству ЄС та/або міжнародно-правовим зобов язанням України в рамках Угоди про асоціацію.

Законопроекти реєстр.№№ 1069, 1058 та 1058-1 були підтримані членами Комітету та визнані такими, положення яких не суперечать Угоді про асоціацію, праву Європейського Союзу та/або міжнародно-правовим зобов язанням України.

Метою законопроекту реєстр.№1069 є скорочення кількості регуляторних та контролюючих органів на ринках небанківських фінансових послуг шляхом розподілу функцій Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, між іншими органами, що здійснюють державне регулювання ринків фінансових послуг.

Метою ухвалення проекту Закону реєстр.№1058 відповідно до пояснювальної записки є створення умов, які мають сприяти залученню позабюджетних коштів, у тому числі іноземних інвестицій та коштів від іноземних суб єктів кінематографії, у галузь кіновиробництва.

Метою законопроекту ресєтр.№1058-1 є запровадження конкурентних умов для української системи надання державної підтримки кінематографії у формі державної субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених суб єктом кінематографії при виробництві (створенні) фільму.

Законопроекти реєстр.№№ 1065, 1052, 1059, 1047 були визнані такими, що за своєю метою не суперечать положенням Угоді про асоціацію та міжнародно-правовим зобов язанням України, проте члени Комітету висловили низку пропозицій щодо необхідності подальшого повного врахування цими законопроектами положень acquis ЄС.

Проекти законів реєстр.№№1060, 1066 та 1046 були визнані такими, що не відповідають праву Європейського Союзу та Угоді про асоціацію.