Головна > Текстові публікації > Міжнародна діяльність > Парламентська асамблея ЄВРОНЕСТ > Делегації
17 жовтня 2019, 22:30

Делегація Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС - Східні сусіди



Крулько Іван Іванович
Голова Постійної делегації
Представник депутатської фракції Політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»

Мельник Павло Вікторович
Заступник голови Постійної делегації
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
 
Федина Софія Романівна

Заступник голови Постійної делегації
Представник депутатської фракції Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»


Ар'єв Володимир Ігорович
Член Постійної делегації
Представник депутатської фракції Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Королевська Наталія Юріївна

Член Постійної делегації
Представник депутатської фракції Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Лозинський Роман Михайлович
Член Постійної делегації
Представник депутатської фракції «Політичної партії «ГОЛОС»

Совгиря Ольга Володимирівна
Член Постійної делегації
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Вінтоняк Олена Василівна
Член Постійної делегації
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Руденко Ольга Сергіївна
Член Постійної делегації
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Любота Дмитро Валерійович
Член Постійної делегації
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Величкович Микола Романович
Заступник члена Постійної делегації
Представник депутатської фракції Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Німченко Василь Іванович
Заступник члена Постійної делегації
Представник депутатської фракції Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Мамка Григорій Миколайович
Заступник члена Постійної делегації
Представник депутатської фракції Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Ніколаєнко Андрій Іванович
Заступник члена Постійної делегації
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України

Шуляк Олена Олексіївна
Заступник члена Постійної делегації
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Володіна Дар'я Артемівна
Заступник члена Постійної делегації
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Дмитрієва Оксана Олександрівна
Заступник члена Постійної делегації
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Дубінський Олександр Анатолійович
Заступник члена Постійної делегації
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Юраш Святослав Андрійович
Заступник члена Постійної делегації
Представник ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»



Протасенко Людмила Валентинівна Секретар Постійної делегації Верховної Ради України у ПА ЄВРОНЕСТ, заступник Керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом
Бурячок Тамара Олександрівна Заступник секретаря Постійної делегації Верховної Ради України у ПА ЄВРОНЕСТ, Керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом
Панаріна Альона Вікторівна Заступник секретаря Постійної делегації Верховної Ради України у ПА ЄВРОНЕСТ, головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом
Ференс Богдан Володимирович Заступник секретаря Постійної делегації Верховної Ради України у ПА ЄВРОНЕСТ, головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом